Polska, 10 złotych, 1960

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1960

Polska, 10 złotych, 1960

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:55:20
333005
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1960, Warszawa, Tadeusz Kościuszko
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, kolorowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 225b

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 212

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  155 zł
5)  110 zł
6)  95 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  34 zł
10)  30 zł
11)  28 zł
12)  24 zł