Polska, 10.000 złotych, 1987

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10.000 złotych, 1987

Polska, 10.000 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:53:00
333313
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10.000 złotych, 1987, Warszawa, Jan Paweł II /popiersie 3/4 w lewo z krzyżem/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', stemple lustrzane, nakład 15.000 sztuk, delikatna patyna, piękna moneta w niebieskim pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz 364b

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  65 zł