Polska, 1 grosz, 1925
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 grosz, 1925
Cena wylicytowana: 75 zł
332940
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 grosz, 1925, Warszawa |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Parchimowicz 101b |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 88
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 65 zł
4) 30 zł
min |