Polska, 2 grosz, 1928

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 grosz, 1928

Polska, 2 grosz, 1928

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:46:20
332949
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 grosz, 1928, Warszawa
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 102d

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 110

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  90 zł
5)  50 zł
6)  42 zł
7)  38 zł
8)  36 zł