Polska, 10 złotych, 1938

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:36:20
332992
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik w pięknym stanie zachowania
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 491

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  560 zł
6)  520 zł
7)  470 zł
8)  450 zł
9)  440 zł
10)  420 zł
11)  410 zł
12)  410 zł
13)  390 zł
14)  270 zł
15)  250 zł
16)  230 zł
17)  210 zł
18)  195 zł
19)  185 zł
20)  180 zł