Polska, szóstak, 1684 TLB

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1684 TLB

Polska, szóstak, 1684 TLB

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:25:00
333600
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1684 TLB, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1968

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 139

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  48 zł