Polska, ort, 1651

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1651

Polska, ort, 1651

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:23:20
333571
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - miasto Bydgoszcz, ort, 1651, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla w prawo, w wieńcu laurowym i zbroi, IOAN CAS D G P - OL & SVE REX; Rw: Tarcza herbowa, po bokach nominał 1 - 8 i litery C - G (Krzysztof Guttman), w otoku napis CIVITAT BIDG (godło herbu Wieniawa) OSTIENS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1709 (R3), Kurp. (1649–1696), Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 452

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 800 zł
4)  1 550 zł
5)  1 450 zł
6)  1 400 zł
7)  1 250 zł
8)  1 200 zł