Polska, 1/4 franka, 1591 M

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 01-11-2021 18:00
Zakończenie: 11-11-2021 20:19:20
Polska, 1/4 franka, 1591 M

Polska, 1/4 franka, 1591 M

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:19:20
333572
Opis: Polska - Henryk Walezy (1573–1575–1589), 1/4 franka, 1591 M, Tuluza
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, nieco wyszczerbiony krążek, ale rzadki nominał w ładnym stanie zachowania
Literatura: Duplessy 1161, Kop. 10296 (R3)

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 218