Słowianie, agryppina, X/XI w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Słowianie, agryppina, X/XI w.

Słowianie, agryppina, X/XI w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:12:00
330985
Opis: Słowianie - Słowiane Połabscy, agryppina, X/XI w., Aw: Schematyczna kaplica, Rw: Krzyż, wokół …HT*
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.9 mm, 0.47 g
Literatura: Schulenburg II

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 186

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł