Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Cena wylicytowana: 65 zł
333611
Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach krzyże, legenda |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 13.4 mm, 0.76 g |
CNP typ V |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 170
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 50 zł
4) 36 zł
min |