Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:07:20
333143
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Nerwa (96–98), denar, 97, Rzym, Aw: Głowa władcy w wieńcu laurowym w prawo, IMP NERVA CAES AVG P M TR P II COS III P P, Rw: Fortuna stojąca w lewo, trzymająca ster oraz róg obfitości, FORTVNA AVGVST
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.61 g, ciemna patyna, pięknie zachowany
Literatura: RIC 28, C. 71

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 391

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 150 zł
4)  980 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  600 zł