wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Wielkiego Księstwa Litewskiego 1387–1707, Józef Ty..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:01:20
332485
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Wielkiego Księstwa Litewskiego 1387–1707, Józef Tyszkiewicz – Skorowidz monet litewskich (reprint z 1875), Warszawa 2005, ISBN 8385057552
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 136+47 stron, XV tablic, format B5, oprawa twarda lakierowana

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 345

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  48 zł