Polska, medalik religijny
Zakończenie: 04-11-2021 22:26:40
Polska, medalik religijny
332640
Opis: | Polska, medalik religijny, Matka Boska Kodeńska, z prawej sygnatura KS, na dole U.P. 23204, KOPJA CUDOWNEGO WIZERUNKU M•B•KODEŃSKIEJ, na stronie odwrotnej Najświętsze Serce Jezusa, z lewej sygnatura KS, PAMJĄTKA SW• MISJI SZKAPLERZ SZESCIORAKI |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | aluminium, 19.7 x 34.1 mm, 1.34 g |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 130