Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:23:00
332621
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł wz. 19 na czapkę, Warszawa, Orzeł mocowany na wąsy, brak wąsów, na stronie odwrotnej tarczy amazonek nabite S.(kotwica)F. w owalu oraz B.M., Orzeł produkcji zakładu H. Skarnik i M. Fiszbein z Warszawy
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: mosiądz, 42.9 x 59.3 mm, 12.85 g, patyna, gięty, pęknięte prawe skrzydło
Literatura: Zawistowski 71

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 520

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  370 zł
5)  250 zł
6)  90 zł
7)  34 zł
8)  30 zł