Polska, papierośnica z dedykacją dla Józefa Cyrankiewicza, 1947

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:33:40
332906
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska powojenna (1945–1952), papierośnica z dedykacją dla Józefa Cyrankiewicza, 1947, srebrna papierośnica, na wieczku przymocowany monogram złoty JC, wewnątrz nabita punca srebra oraz imiennik KR, dodatkowo wygrawerowane Józefowi Cyrankiewiczowi / Prezesowi Rady Ministrów. / Pracownicy Gabinetu. / Warszawa, 21 lipca 1947.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 2 (875), 78.6 x 111.3 mm, 169.7 g, monogram - złoto 585

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 1264

1)  3 100 zł
2)  3 000 zł
3)  2 800 zł
4)  2 300 zł
5)  1 900 zł
6)  1 800 zł
7)  600 zł
8)  490 zł
9)  480 zł
10)  470 zł
11)  460 zł
12)  450 zł