Polska, medalik religijny, 1906

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:25:40
332637
Opis: Polska, medalik religijny, 1906, Matka Boska z Dzieciątkiem, niżej sygnatura SW, PODOLA PANI, NAJWYŻS. KRÓLOWA, z RZYMU PRZYBYŁA NAM DO LATYCZOWA, na stronie odwrotnej * / PAMIĄTKA / 300-CIA CUD. OBRAZU / I KOŚCIOŁA N.M.P. / W LATYCZOWIE / 1606 – 1906
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 23.0 mm, 1.08 g

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 87

1)  20 zł
2)  18 zł