Polska, Oznaka Przysposobienia Wojskowego, od 1929

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:22:40
332624
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Oznaka Przysposobienia Wojskowego, od 1929, Warszawa, Orzeł stojący na tarczy amazonek, w tarczy mała tarczka z literami P.W., na tronie odwrotnej ŚW. OCHR. - No 607, oznaka jednoczęściowa, mocowana na wąsy
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź srebrzona, 43.8 x 51.4 mm, 8.99 g, lekko gięta, z boków wybite dwie dziury oraz zanitowane pozostałości innego mocowania
Literatura: Zawistowski 288

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 100

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  46 zł
6)  32 zł
7)  30 zł