Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:20:00
332905
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921, Warszawa, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana J. KNEDLER / WARSZAWA z numerem 1183
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 43.6 x 44.0 mm, 13.01 g (z nakrętką), zerwany gwint
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 284

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  195 zł
8)  145 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł