Polska, Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (wtórnik)

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:19:40
332935
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (wtórnik), Warszawa, Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł trzymający berło i jabłko panowania, na stronie odwrotnej w medalionie obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której napis HONOR / I / OJCZYZNA / 1792, na dolnym ramieniu nabita punca srebra i S.O., krzyż jednoczęściowy, wykonany w zakładzie Stanisława Owczarskiego
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', emalia, 38.9 x 38.4 mm, 18.66 g, wykruszenia emalii, wtórnie dolutowane kulki, krzyż naprawiany

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 481

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  1 800 zł
4)  1 100 zł
5)  1 050 zł
6)  800 zł
7)  500 zł