Polska, medal - św. Franciszek z Asyżu

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:17:40
330024
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - św. Franciszek z Asyżu, Częstochowa, Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy Św. Fraciszek z Asyżu 1182-1226, Rw: Złożone dłonie, nad nimi gołębie pokoju, medal wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: na obrzeżu nabita punca srebra, srebro próby '925', 44.9 mm, 41.30 g, miejscowa patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 115

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  80 zł