Polska, medal - Święty Jerzy

Polska, medal - Święty Jerzy

Polska, medal - Święty Jerzy

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:17:20
330011
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - Święty Jerzy, Częstochowa, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, na środku ŚWIĘTY Jerzy
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: na obrzeżu punca srebra, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie, srebro próby '925' 44.9 mm, 40.79 g

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 84

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  80 zł