Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:16:40
332552
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924, Warszawa, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. Wysocki, BOLESŁAW CHROBRY KRÓL POLSKI; Rw: Polonia stojąca na tle panoramy Gniezna, w polu dwie tarcze herbowe, poniżej Orzeł Piastowski i daty 1024 - 1924, W 900•ROCZNICĘ KORONACJI W GNIEŹNIE, medal projektu Jana Wysockiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.1 mm, 24.29 g
Literatura: Strzałkowski 514

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 221

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  50 zł
6)  48 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  42 zł