Polska, medal poświęcony Adamowi Kazimierzowi Czartoryskiemu, 1824

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:16:20
332553
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal poświęcony Adamowi Kazimierzowi Czartoryskiemu, 1824, Aw: Popiersie w lewo, na odcięciu sygnatura C. BÆREND; Rw: ADAMO PRINCIPI / CZARTORYSKI / SCHOLAE MILITARIS / EO DUCE / AB A-NO MDCCLXV / AD A-UM MDCCXCIV / FLORENTISSIMAE / ALUMNI / SUPERSTITES / MDCCCXXIV, medal projektu Karola Emanuela Baerenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.4 mm, 53.11 g, przetarty
Literatura: H-Cz. 3875 (R)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 197

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  470 zł
4)  450 zł
5)  350 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł