Watykan, medal, 1782

Watykan, medal, 1782

Watykan, medal, 1782

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:16:00
332570
Opis: Watykan - Pius VI (1775–1799), medal, 1782, sygnowany I DONNER F; Aw: Popiersie papieża w "piusce" w prawo, PIVS VI PONTIFEX MAXIMVS, Rw: W pięciu wierszach: IOSEPHI II AVG / VINDOB HOSPES / A DIE XI KAL APR / AD X KAL MAI / MDCCLXXXII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 38.1 mm, 17.45 g
Literatura: Slg. Montenuovo 2157

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 233

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  360 zł