Wielka Brytania, 1 szyling, 1849

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:14:20
208971
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 1 szyling, 1849, Londyn
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 5.57 g, ciemna patyna, uszkodzenie rantu
Literatura: S. 3904

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 109

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  42 zł