Węgry, 100 forintów, 1974 BP

Węgry, 100 forintów, 1974 BP

Węgry, 100 forintów, 1974 BP

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:13:40
208985
Opis: Węgry - Węgierska Republika Ludowa (1946–1989), 100 forintów, 1974 BP, Budapeszt, 50 lat Banku Narodowego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 640, 22.07 g, patyna, stemple lustrzane
Literatura: Huszár 2384, KM 603

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 82

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  42 zł
6)  36 zł