Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 centów, 1925

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 22:08:00
332804
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 centów, 1925, Filadelfia, typ Buffalo, litera F pod datą – sygnatura Jamesa Earle Fraser'a
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, piękne i rzadkie w tym stanie zachowania
Literatura: KM 134

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 285

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  230 zł
5)  155 zł
6)  125 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  85 zł
10)  75 zł
11)  65 zł
12)  60 zł
13)  55 zł
14)  50 zł
15)  48 zł