Niemcy, ort, 1765 E

Niemcy, ort, 1765 E

Niemcy, ort, 1765 E

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:58:20
332583
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), ort, 1765 E, Królewiec, kropka po REX w legendzie awersu
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kluge BNF 220.2, Schrötter 1015, Olding 196a

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 127

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  60 zł