Niemcy, 1/2 talara, 1796

Niemcy, 1/2 talara, 1796

Niemcy, 1/2 talara, 1796

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:56:20
332572
Opis: Niemcy - Fulda – biskupstwo - Adalbert III von Harstall (1788–1802), 1/2 talara, 1796, Fulda, Aw: Ukoronowana czteropolowa tarcza herbowa, ADALBERTUS D G EPIS ET ABB FULD S R I PR, Rw: W wieńcu, w 3 wersach: PRO DEO ET PATRIA, poniżej XX EINE F MARCK 1796
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 13.99 g, patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Schön 99

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 167

1)  900 zł