Estonia, 1 korona, 1933

Estonia, 1 korona, 1933

Estonia, 1 korona, 1933

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:53:40
208970
Opis: Estonia - Pierwsza Republika Estońska (1918–1940), 1 korona, 1933, Tallinn, 10. Festiwal muzyczny w Rewalu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 5.89 g, mennicze uszkodzenie rantu
Literatura: Parchimowicz 17, KM 14

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 148

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  90 zł