Polska, 20.000 złotych, 1994
Polska, 20.000 złotych, 1994
Cena wylicytowana: 140 zł
332542
Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 20.000 złotych, 1994, Warszawa, 75 lat Związku Inwalidów Wojennych RP 1919–1994 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
miedzionikiel, nakład 76.000 sztuk, delikatna patyna, piękne |
Parchimowicz 613 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 118
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 125 zł
4) 70 zł
5) 44 zł
6) 40 zł
7) 36 zł
min |