Polska, 5 złotych, 1936
Polska, 5 złotych, 1936
Cena wylicytowana: 260 zł
332938
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec |
Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
kolorowa patyna |
Parchimowicz 119 |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 200
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 210 zł
4) 200 zł
5) 190 zł
6) 175 zł
7) 170 zł
8) 145 zł
9) 135 zł
10) 125 zł
11) 120 zł
12) 105 zł
13) 95 zł
min |