Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:35:20
332938
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 200

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  175 zł
7)  170 zł
8)  145 zł
9)  135 zł
10)  125 zł
11)  120 zł
12)  105 zł
13)  95 zł