Polska, trojak, 1767 G
Polska, trojak, 1767 G
Cena wylicytowana: 90 zł
331951
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1767 G, Warszawa, GROSSVS na rewersie |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, miejscowo grynszpan |
Igera WA.67.1.a, Parchimowicz SAP 8.b, Plage 158, Plage-miedź 219 |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 65 zł
4) 36 zł
5) 32 zł
min |