Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:28:20
331947
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1766 G, Warszawa, duża litera G pod tarczą herbową, Orły w tarczy herbowej smukłe, duże litery legendy
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: grynszpan na rewersie, miejscowa patyna
Literatura: Iger WA.66.1.a (R), Parchimowicz SAP 8.a5, Plage 156, Plage-miedź 217

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 195

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  90 zł
6)  75 zł
7)  44 zł
8)  42 zł