Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:25:00
332892
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD24a-20, Parchimowicz Orty 1624/2

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 282

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  400 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  155 zł
9)  150 zł