Polska, półgrosz, 1559

Polska, półgrosz, 1559

Polska, półgrosz, 1559

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:19:00
332895
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1559, Wilno, końcówki napisu L / LITVA, litera A w wyrazie AVG bez poziomej poprzeczki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA181-24 (R)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 201

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  55 zł