Polska, grosz, 1538

Polska, grosz, 1538

Polska, grosz, 1538

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:18:00
332899
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, grosz, 1538, Gdańsk, na awersie z końcówką napisu PRVSS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kop. 7322, PN2-Dut. 183, CNG 62.II.a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 273

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  185 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  95 zł
9)  90 zł
10)  80 zł
11)  75 zł