Muwahhidzi, anonimowy dirhem kwadratowy, XII–XIII w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:13:40
332869
Opis: Muwahhidzi, anonimowy dirhem kwadratowy, XII–XIII w.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.3 x 15.3 mm, 1.16 g, podgięty
Literatura: Mitchiner Islam 418-421

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 199

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł