Cesarstwo Rzymskie, denar, 220

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:12:00
332917
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal (218–222), denar, 220, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym, w prawo, IMP ANTONINVS PIVS AVG, Rw: Sol w koronie radialnej, w lewo, z uniesioną prawą ręką i trzymajacy bat, w polu gwiazdka, P M TR P III COS III P P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.24 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 28

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 249

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  130 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  90 zł