Republika Rzymska, denar, 68 pne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 21:06:00
332865
Opis: Republika Rzymska - C. Hosidius C.f. Geta 68 pne, denar, 68 pne, Rzym, Aw: Popiersie Diany w prawo, po bokach III VIR i [GETA]; Rw: Dzik ugodzony włócznią w prawo, przy nim pies myśliwski, C HOSIDI C F
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 3.73 g, niecentrycznie wybity, patyna
Literatura: Crawford 407/2, Albert 1314

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 148

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  120 zł