Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV–III w. pne
Zakończenie: 04-11-2021 21:02:00
332857
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Lizymach (323–281 pne), brąz, IV–III w. pne, Aw: Głowa Heraklesa w prawo, Rw: Nike stojąca na wprost, ΛΥΣΙΜΑXΟ... |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 17.8 mm, 3.49 g |
Literatura: | SNG Cop. 914-915 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 131