Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. IV w. pne
Cena wylicytowana: 80 zł
332852
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, brąz, ok. IV w. pne, Aw: Głowa Apolla w prawo, Rw: Lew kroczący w prawo, z głową zwróconą za siebie, w odcinku ...ΣΤΕΑ... |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 15.3 mm, 2.01 g |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 137
1) 80 zł
2) 80 zł
3) 44 zł
4) 36 zł
min |