Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1856 S
Cena wylicytowana: 5 200 zł
332848
Opis: |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1856 S, San Francisco, typ Liberty Head |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
złoto próby 900, 16.66 g, rzadkie, nakład 68.000 sztuk, drobne uszkodzenia mechaniczne na awersie |
Fr. 157 |
Cena końcowa: 5 200 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 246
1) 5 200 zł
2) 5 000 zł
3) 4 900 zł
4) 4 000 zł
5) 3 800 zł
6) 3 600 zł
min |