Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1842

Cena wylicytowana: 5 200 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 20:56:00
332847
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1842, Filadelfia, typ Liberty Head, małe cyfry daty
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, 16.64 g, ryski na awersie, niewielkie uszkodzenia obrzeża, ale rzadka i ładnie zachowana moneta, nakład 18.623 sztuki
Literatura: Fr. 155

Cena końcowa: 5 200 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 418

1)  5 200 zł
2)  5 000 zł
3)  4 700 zł
4)  3 900 zł
5)  3 700 zł
6)  3 600 zł
7)  3 500 zł
8)  3 200 zł
9)  3 100 zł
10)  3 000 zł