Polska, książeczka z banknotami " Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996

Polska, książeczka z banknotami

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 20:44:00
333026
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), książeczka z banknotami " Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996, zestaw banknotów obiegowych PRL - w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów: 10 złotych 1.06.1982 seria R, 20 złotych 1.06.1982 seria T, 50 złotych 9.05.1975 seria BE, 100 zotych 17.05.1976 seria AH, 200 złotych 1.06.1986 seria DF, 500 złotych 1.06.1982 seria DU, 1.000 złotych 2.07.1975 seria AM, 2.000 złotych 1.06.1979 seria AK, 5.000 złotych 1.06.1982 seria BZ, 10.000 złotych 1.02.1987 seria G, 20.000 złotych 1.02.1989 seria AM, 50.000 złotych 1.12.1989 seria AC, 50.000 złotych 16.11.1993 seria S, 100.000 złotych 1.02.1990 seria BA, 100.000 złotych 16.11.1993 seria AE, 200.000 złotych 1.12.1989 seria A, 500.000 złotych 20.04.1990 seria K, 500.000 złotych 16.11.1993 seria Z, 1 milion złotych 15.02.1991 seria E, 1 milion złotych 16.11.1993 seria M, 2 miliony złotych 14.08.1992 seria A ( z błędem KONSTYTUCYJY ), 2 miliony złotych 14.08.1992 seria B, 2 miliony złotych 16.11.1993 seria B
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: całość w kartonowej książce z opisami, banknoty pięknie zachowane, oprawa twarda

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 302

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 000 zł
4)  1 500 zł
5)  1 400 zł
6)  1 200 zł
7)  840 zł
8)  760 zł