Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 20:29:40
332203
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 500 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria BM, numeracja 536079
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, dwa złamania w pionie, zmarszczony górny margines z jednym małym naddarciem, lewe rogi zgięte, rzadki nominał
Literatura: Lucow 1143 (R5), Miłczak 119a

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 194

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł