Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 04-11-2021 20:17:40
208731
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IL, numeracja 8686517
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne ubytki papieru prawego marginesu, nieznacznie zgięty lewy dolny rożek, ale pięknie zachowany banknot
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 178

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  420 zł
4)  390 zł
5)  370 zł
6)  290 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł