Polska, Wystawa Filatelistyczna "Polonica Swarzędz 81", 1981
Zakończenie: 09-09-2021 22:17:40
322976
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Wystawa Filatelistyczna "Polonica Swarzędz 81", 1981, Aw: Znaczek, na którym Jana Paweł II witający się z wiernymi, u góry Orzeł i POSTA AEREA VATICANA, na dole 500, WYSTAWA FILATELISTYCZNA "POLONICA SWARZĘDZ 81" - 16. 10. 1981 SWARZĘDZ, Rw: Na globie znaczek z flagą Polski, z prawej godło herbu Swarzędza, SWARZĘDZ DREWNEM STOI |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedź, 45.7 x 34.6 mm, 29.46 g, patyna |
Literatura: | Grabowski 0283 |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 48