Polska, marszałek Józef Piłsudski, 1931

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:12:20
330093
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), marszałek Józef Piłsudski, 1931, Warszawa, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI / VRODZONY NA ZIEMI WILEŃSKIEJ, ZESŁANY NA SYBIR / W 19-TYM R. ŻYCIA. PO POWROCIE WSTĄPIŁ DO P.P.S ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI / znak Mennicy Państwowej, plakieta projektu Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 61.7 x 102.4 mm, 197.54 g, zacięcie i uderzenie przy górnej krawędzi
Literatura: Strzałkowski Plakiety 41f

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 157

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł