Rosja, kopiejka, 1613–1645

Rosja, kopiejka, 1613–1645

Rosja, kopiejka, 1613–1645

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:58:40
329779
Opis: Rosja - Michał I Fiodorowicz (1613–1645), kopiejka, 1613–1645, Moskwa, Aw: Jeździec na koniu z włócznią w prawo, po bokach litery K – [Ч], u dołu ОС / [МК], Rw: Legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.43 g, ciemna patyna
Literatura: ГКХ 557

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 215

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  22 zł
5)  18 zł